جستجوی محصول
استند و قفسه سیگار مدل بلک

استند و قفسه سیگار مدل بلک

استند و قفسه سیگار مدل بلک دارای180 سانتی متر ارتفاع، 60سانتی متر عرض و 32 سانتی متر عمق می باشد از جنس ام دی اف است و با ال ای دی نورپردازی شده است. این استند ها علاوه براینکه مکانی برای نظم گرفتن پاکت های سیگار شما هستند در مورد تنباکو نیز همین نقش را […]

استند و قفسه سیگار مدل بلک دارای180 سانتی متر ارتفاع، 60سانتی متر عرض و 32 سانتی متر عمق می باشد از جنس ام دی اف است و با ال ای دی نورپردازی شده است.

این استند ها علاوه براینکه مکانی برای نظم گرفتن پاکت های سیگار شما هستند در مورد تنباکو نیز همین نقش را ایفا میکنند شما می توانید تنباکوی خود را نیز مانند پاکت های سیگار درون این استند ها جا دهید.

استند و قفسه سیگار مدل بلک دارای 8 طبقه است و64 باکس سیگار را در خود جا می دهد پس ما تلاش خود را کرده ایم تا با اشغال کردن کمترین فضا، بیشترین پاکت سیگار را نظم دهیم.

باید این خبر خوب را داد که برند هک شده در قسمت سردر استند قابل تغییر است و شما می توانید با ثبت سفارش، برند و لوگوی خود را در بالای در آن ثبت کنید.

در استند و قفسه سیگار مدل بلک یک کشو کاربردی در قسمت پایینی قرار دارد و طبقه ای نیز در بالای کشو برای جاگرفتن وسایل فروشگاه شما طراحی شده است.

خاص ترین ویژگی این مدل استند و قفسه سیگار رنگ مشکی آن است.

امروزه به دلیل زیبایی دکوراسیون های دارک رنگ مشکی بیشترین مشتری را نسبت به دیگر رنگ ها پیدا کرده است.