جستجوی محصول
استند و قفسه طبقاتی مدل آبشاری

استند و قفسه طبقاتی مدل آبشاری

استند و قفسه طبقاتی مدل آبشاری در4 سایز متفاوت تولید شده است تا با در کنار هم قرار گرفتن از سایز بزرگ به کوچک چیدمان زیبایی ایجاد کند. هرچند که  شما می توانید از هر سایزی به مقدار دلخواه خودتان خریداری کنید و آن را به سلیقه خود بچینید و اگر طرفدار این سبک از […]

استند و قفسه طبقاتی مدل آبشاری در4 سایز متفاوت تولید شده است تا با در کنار هم قرار گرفتن از سایز بزرگ به کوچک چیدمان زیبایی ایجاد کند.

هرچند که  شما می توانید از هر سایزی به مقدار دلخواه خودتان خریداری کنید و آن را به سلیقه خود بچینید و اگر طرفدار این سبک از چیدمان نیستید هیچ اشکالی ندارد می توانید به مقدار نیاز فروشگاه خود استند ها را در یک، دو و یا سه سایز انتخاب کنید.

بزرگترین این استند ها شامل6 طبقه می شود که 165 سانتی متر ارتفاع دارد.

سایز بعدی استند5طبقه است که  135 سانتی متر ارتفاع دارد.

استند4 طبقه در سایز سوم دارای 104 سانتی متر ارتفاع است.

و کوچکترین سایز یعنی 3 طبقه 77 سانتی متر ارتفاع دارد.

استند و قفسه های طبقاتی مدل آبشاری در رنگ سفید و طرح چوب تولید می شوند که در مدل سفید لبه های طبقات نوار طلایی  به کار رفته است.

جنس این استند و قفسه ها ام دی اف است 45 سانتی متر عرض دارند و عمق هر طبقه متفاوت است و به همین دلیل ظاهری شبیه به آبشار به خود می گیرد.

در تمام انواع استند و قفسه های طبقاتی مدل آبشاری طبقه اول19،طبقه دوم 24، طبقه سوم 27، طبقه چهارم 32، طبقه ینجم37و طبقه ششم42 سانتی متر عمق  دارند.