جستجوی محصول
باکس پاستیل

باکس پاستیل

اگر هنوز برای به نمایش گذاشتن پاستیل، شکلات و تنقلات فروشگاه خود از پلاستیک  و یا ظرف های غیرحرفه ای استفاده می کنید همین حالا دست نگهدارید. باکس های پاستیل فروشگاه شارپ ایران همگی از جنس پلکسی هستند و به دلیل شفافیتی که دارند کاملا مناسب پاستیل، شکلات و تنقلات هستند. این باکس ها در […]

اگر هنوز برای به نمایش گذاشتن پاستیل، شکلات و تنقلات فروشگاه خود از پلاستیک  و یا ظرف های غیرحرفه ای استفاده می کنید همین حالا دست نگهدارید.

باکس های پاستیل فروشگاه شارپ ایران همگی از جنس پلکسی هستند و به دلیل شفافیتی که دارند کاملا مناسب پاستیل، شکلات و تنقلات هستند.

این باکس ها در سایز های متنوع به فروش می رسند و شما با توجه به فضا و مقدار محصولات خود می توانید هریک از اینها را انتخاب کنید.

کوچکترین آنها 16×16 است و تا2 کیلوگرم ظرفیت دارد سایز بعدی18×18 است که تا2/5 کیلوگرم ظرفت دارد سایز بعدی20×20 سانتی متر است و تا3 کیلوگرم گنجایش دارد و بزرگترین باکس پاستیل در ابعاد30×30 است و تا 5 کیلوگرم ظرفیت دارد.

علاوه بر این  چهار سایز مدل دیگری از باکس پاستیل نیز موجود است که در واقع سه عدد باکس18×18 در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و این باکس سه عددی را تشکیل داده اند.

باکس های پاستیل پلکسی در ابعاد و سایز های متنوع در سایت شارپ ایران به فروش می رسند.